Caterham jutro oficjalnie przedstawi nowych kierowców

Potwierdzają się informacje, dotyczące tegorocznej obsady bolidów Caterham, sugerujące, że ekipa Tonego Fernandesa przystąpi do rywalizacji z całkiem nowym duetem kierowców. Cyril Abiteboul w wywiadzie telewizyjnym dla francuskiej stacji Infosport+ przyznał, że Charles Pic nie będzie już współpracował z zespołem.

“Niestety Charlesa nie będzie z nami w przyszłym sezonie. Szkoda, że przygoda pomiędzy Caterhamem, a Charlesem dobiegła końca, jakkolwiek sam chciałbym podziękować mu za pracę, którą wykonał w zeszłym roku.”

Zmiany na stornie internetowej zespołu każą sądzić, że również Giedo van der Garde rozstanie się z Caterhamem. Z zakładki partnerzy zniknęły loga firm, które wspierały karierę holenderskiego kierowcy.

Wnikliwa analiza programu telewizyjnego stacji Sky Sports F1 pokazuje, że jutro, najpóźniej o godzinie 21:00 czasu polskiego oficjalnie poznamy nazwiska nowych kierowców.


Duet Kobayashi – Ericsson nadal pozostaje najczęściej wymienianym jako ten, który w przyszłym sezonie zajmie fotele w bolidach zespołu Caterham.