Co kryje się za zapowiedzią Alonso?

W sezonie ogórkowym, każda, nawet najdrobniejsza wypowiedź kierowcy może wywołać lawinę spekulacji. Atmosfera jest gorąca, a dodatkowo podgrzał ją Fernando Alonso, który zasugerował na Twitterze, że w tym tygodniu wydarzy się coś ważnego.

“Mam ważne informacje do przekazania w nadchodzących dniach… Zachowajcie czujność tu na Twitterze oraz na stronie internetowej.”

Co może kryć się za tym tajemniczym oświadczeniem? Cała sprawa ma związek z rywalizacją na kołach, ale nieco inną niż może się wydawać. Z informacji, do których dotarł serwis f1talks.pl wynika, że Fernando Alonso został sponsorem nowej drużyny kolarskiej, budowanej w oparciu o rozwiązaną niedawno ekipę Euskatel. Rower, jak wiadomo, jest jednym z najwierniejszych przyjaciół hiszpańskiego kierowcy, a i ekipa wywodząca się z regionu, bliskiego sercu kierowcy z pewnością nie jest mu obojętna.

Nie jest to jedyna informacja, którą kierowca Ferrari zamierza się podzielić z fanami w ten weekend, ale w tej drugiej kwestii nie zamierzam go wyręczać…