Co Gerard Lopez trzyma w swoim prywatnym garażu?

Shelby Cobra 427, Cadillac Coupe DeVille czy Alfa Romeo 8C Cabrio to tylko kilka samochodów, które można znaleźć w prywatnym garażu Gerarda Lopeza. Młody milioner, który kilka lat temu jako pierwszy dostrzegł potencjał komunikatora Skype zgromadził bardzo pokaźną kolekcję. W zeszłym roku odwiedził go z kamerą magazyn Top Gear, a teraz galerię zdjęć samochodów należących do właściciela zespołu Lotus zaprezentował serwis Auto Motor und Sport.

Zobacz galerię zdjęć przygotowaną przez AMuS…

Lokalizacja garażu kryjącego największe skarby jest owiana wielką tajemnicą. Wiadomo jedynie, że znajduje się on na terenie Luxemburga. Lopez posiada również kilka innych “składów” rozsianych po całej Europie. Większość samochodów z kolekcji znajduje się w idealnym stanie, bo trafiły tam wprost z linii produkcyjnej. Lopez zapewnia jednak, że są one regularnie zabierane na krótkie przejażdżki. Kolekcja ciągle się powiększa, a dwóch pracowników bez przerwy szuka nowych modeli, których pozyskaniem zainteresowany jest właściciel Genii Capital.

Na koniec mała ciekawostka. Kluczyki do tych wszystkich wspaniałych maszyn zawieszone są… na jednej z wycieraczek przedniej szyby. Dzięki temu Lopez w każdej chwili może zabrać na spacer jedno ze swoich dzieł sztuki motoryzacyjnej.