Lotus uczci pamięć ofiar katastrofy kolejowej w Hiszpanii

Gerard Lopez, w krótkim oświadczeniu dla prasy poinformował, że zespół Lotus, podczas weekendu wyścigowego na Węgrzech uczci pamięć ofiar katastrofy kolejowej w Hiszpanii. Znakiem moralnego wsparcia i solidarności z rodzinami ofiar na tylnych skrzydłach bolidów z Enstone zostanie umieszczona flaga Galicji.

“W związku z wypadkiem, który wydarzył się w środę 24 lipca 2013 roku, z udziałem pociągu osobowego w Galicji, ja oraz cały zespół Lotus chcieliśmy wyrazić nasze szczere kondolencje dla rodzin, przyjaciół i tych, których dotknęła ta tragedia.”

“Jako Galicyjczyk, dostarczę możliwą pomoc i wsparcie dla tych dotkniętych katastrofą, która wydarzyła się w regionie kraju, który znam tak dobrze i kocham. Jako wyraz mojego wsparcia, chciałbym dotrzeć do tych dotkniętych [katastrofą] i pokazać moją jedność z regionem.”

“Ponadto, jako znak szacunku i wyraz moralnego wsparcia, zespół Lotusa będzie ścigał się z galicyjską flagą umieszczoną na bocznych płatach tylnego skrzydła w obu bolidach E21, w czasie weekendu na Węgrzech.”