Silverstone Media Awards 2012

Ruszyła druga edycja Silverstone Media Awards

Ruszyła kolejna edycja Silverstone Media Awards. Kibice sportów motorowych z całego świata mają okazję wskazać najbardziej wartościowe źródła informacji dotyczące F1 oraz MotoGP. W zeszłym roku, dzięki Waszym głosom blog f1talks.pl zdobył główna nagrodę w kategorii “Best F1 Blogger”. Jeśli nadal uważacie to miejsce, za godne polecenia innym, nie tylko polskim fanom sportów motorowych, to zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu.

Strona głosowania…

Wystarczy w pole “Best F1 Blogger” wpisać adres bloga, czyli www.f1talks.pl. Pozostałe pola możecie wypełnić wedle własnego uznania lub użyć opcji N/A.

Podobnie jak w poprzednim sezonie oprócz wyróżnień przyznane zostaną również nagrody osobom biorącym udział w głosowaniu. Do wygrania są dwa ekskluzywne zaproszenia na wyścigu F1 lub MotoGP odbywający się na torze Silverstone oraz dziesięć zestawów upominków.

Zeszłoroczne wyróżnienie pozwoliło mi nawiązać wiele wartościowych kontaktów z serwisami oraz dziennikarzami podróżującymi po świecie z F1. Dzięki temu mogłem Wam przekazać wiele cennych informacji, na długo zanim trafiły ona na czołówki innych serwisów. Liczę, że wysoka pozycja w tegorocznej edycji Silverstone Media Awards pozwoli jeszcze poprawić tę sytuację.

Wszystkim głosującym z góry dziękuję!