Amerykańskie wakacje Red Bulla

Ekipa Red Bulla po mocnym przetarciu toru w Austin postanowiła postawić pierwsze kroki na ulicznym obiekcie w New Jersey. Dwudniowa impreza promocyjna pod kryptonimem #americanvacation2 rozpoczęła się w poniedziałek od przejazdów Davida Coultharda trasą toru, który w przyszłym sezonie ugości kierowców F1. Szkot pokonał również tunel o długości 2,4 km łączącym New York z New Jersey i według informacji przekazanych przez zespół rozwinął tam prędkość 305 km/h.

Zapowiedź pełnego materiału z przejazdu tunelem znajdziecie poniżej:We wtorek zespół pojawił się w Liberty State Park, gdzie oprócz przejazdu pokazowa wersja RB7 odśpiewał amerykański hymn.Kierowca Red Bulla, a zarazem komentator stacji BBC nie krył podekscytowania po swoich przejazdach:

“Z niecierpliwością czekam na ostateczne wideo z imprezy. Byliśmy na Liberty State Park, w Tunelu Lincolna i na trasie przyszłorocznego wyścigu. Połączenie tych wszystkich elementów w całość, kombinacja ujęć na dużej prędkości oraz tych z toru powinna dać fanom ogromną dawkę rozrywki. Fani już pytają mnie na Twitterze, kiedy będą mogli zobaczyć ostateczny materiał, więc już teraz jest ogromne zainteresowanie wyścigiem w Ameryce.”

Oficjalne wideo z amerykańskich wakacji powinno ukazać się lada chwila, więc jeśli tylko zespół z Milton Keynes wypuści materiał, to na pewno znajdziecie go na blogu.