SportUp – coś dla aktywnych

W Internecie, pojawiło się nowe narzędzie do promowania polskiego sportu. SportUp.tv, to serwis dzięki któremu zawodnicy, kluby, drużyny i fani dostaną nowoczesne narzędzia pozwalajace im w łatwy sposób zaprezentować swoje osiągnięcia. Uprawiasz jakis sport? Masz wyniki? Ten serwis jest własnie dla Ciebie .

Zajrzyj na SportUp...

Sportup.tv umożliwia stworzenie własnego, posiadającego własny adres, profilu internetowego, na którym bedziesz miał możliwość zamieszczania swoich zdjęć, filmów, zrobić video-wizytówkę. Z pewnością odnajdą się tu osoby, dla których zrobienie własnej strony do tej pory było niemożliwe.

Nie jest to kolejna witryna, na którą za każdym wejściem musisz się logować i pamiętać hasło. Bez problemu zalogujesz się przez maila, ale również przez Facebooka, Twittera czy Google. Możesz też dowolnie zintegrować treści z istniejących już stron internetowych (np. własnej, klubowej, fanklubu), a także z kontami założonymi na innych portalach społecznościowych. W końcu wszystko w jednym miejscu

To wielkie ułatwienie przy poszukiwaniach sponsorów lub podmiotów wspierających wszelkie akcje. Wiadomo, że drużyny piłkarskie, czy siatkarskie nie mają lub maja mniejsze kłopoty ze sponsorami. SportUp.tv to świetne miejsce do prezentacji dyscyplin, które niestety nie sa tematem serwisów sportowych. Takich dyscyplin gdzie sponsoring nie musi być liczony w milionach złotych, ale za to, każda “stówa” ma wielkie znaczenie.

Z serwisu mogą korzystać sportowcy, zarówno profesjonalni, jak też ci, którzy traktują sprawę amatorsko i pół amatorsko. SportUp.tv to miejsce do prezentacji swoich dokonań, informowania o planach sportowych, kontaktu z fanami oraz aktywnego poszukiwania sponsora, albo nowego klubu, czy teamu.

Zarządzanie profilem jest niezwykle proste. Każdy użytkownik dostaje własny telewizor, własny kalendarz imprez, tablice informacyjna, galerię zdjęc. Może dowolnie zarządzać wyglądem i treścią swojego profile. Każdy profil będzie częścią jedynej takiej i wiarygodnej bazy informacyjnej o polskim sporcie.

Przewidziano nawet narzędzia, dzięki którym i skostniałe Polskie Związki będą miały wreszcie proste narzędzie do zamieszczania relacji video z zawodów oraz działań PR. SportUp.tv pomoże wszystkim dyscyplinom w popularyzacji oraz pozyskiwaniu sympatii i wsparcia świata biznesu.

Dla sponsorów, managerów, agencji, SportUp.tv będzie platformą do prezentacji sukcesów we wspieraniu danej dyscypliny bądź sportowca, a także reklamowania swoich produktów i marek.

Dziennikarze i media wykorzystają serwis do bezpośredniego, bo tworzonego przez nich samych źródła wiedzy o zawodnikach i wszelkich wydarzeniach sportowych.