Podsumowanie roku

Wielkimi krokami zbliżą się koniec roku więc myślę, że to pora na małe podsumowanie, tego co działo się na blogu przez ostatnie dwanaście miesięcy. Wierni czytelnicy wiedzą, że serwis miał swoje wzloty i upadki, ale ostatni czas to nieprzerwane pasmo sukcesów. Nawiązanie współpracy z agencją Sutton Images było impulsem, wywołał lawinę. Od tego momentu na blogu zaczęli się pojawiać również czytelnicy z zagranicy. Później przyszło porozumienie z Pirelli, a na koniec ogromne wyróżnienie jakim była nagroda Silverstone Media Awards 2011.

Pora na odrobinę statystyki. W ciągu ostatniego roku na blogu pojawiło się około 900 wpisów, a wy dopełniliście je swoimi komentarzami, których uzbierało się prawie 7500. W tym czasie strona bloga była wyświetlana grubo ponad półtora miliona razy (!). Za @f1talks na Twitterze podąża ponad 1300 osób. Cieszę się, że serwis znalazł grono odbiorców, które z każdym miesiącem się powiększa. Patrząc na te liczby szczerze nie wiem, czego mogę się spodziewać w przyszłym roku.

Prywatnie, to był dla mnie bardzo wyczerpujący rok. W moim życiu pojawiła się mała istota, która domagała się ogromnej uwagi zarówno w dzień jak i w nocy. Dziś już bezbłędnie znajduje przycisk zasilania w laptopie, a wciskając go odwraca moją uwagę ogromnym uśmiechem.

Ponieważ jest to ostatni wpis w tym roku chciałbym Wam życzyć wielu emocji związanych z rywalizacją na torach F1 oraz samych dobrych chwil w życiu prywatnym. Bawcie się dobrze i do napisania w przyszłym roku!

P.S. Przypominam, że do zamknięcia pierwszego etapu konkursu zostało już tylko kilkanaście godzin, więc jeśli macie coś w notesie to zachęcam do wzięcia udziału.