Dzień zabawy Marka Webbera

Wczorajsze harce Marka Webbera na dwóch kółkach nie były przypadkowe. Temat nie dawał mi spokoju, więc postanowiłem nieco powęszyć. Z informacji, które udało mi się uzyskać wynika, że spotkanie na torze zostało zaaranżowane przez kierowcę Red Bulla, który przy kilka ostatnich miesięcy bacznie śledził poczynania Troya Baylissa.

Były kierowca Superbike oraz MotoGP, swoją drogą bardzo utytułowany, w czerwcu tego roku rozpoczął akcję “Troy Bayliss Experience”, dzięki której fani kierowcy mają niepowtarzalną okazję spotkać się z nim na torze. Sesja, która odbyła się na torze Queensland Raceway, w przeciwieństwie do poprzednich, była zorganizowała specjalnie dla Marka Webbera i mogło w niej uczestniczyć jedynie kilku najbliższych przyjaciół obu kierowców. Spotkanie pod roboczą nazwą “Dzień zabawy”, było pewnego rodzaju nowym otwarciem dla toru, na którym się odbywało, bo uczestnicy po raz pierwszy mieli okazję jeździć po nowej nawierzchni.

Poniżej znajdziecie zdjęcia z wydarzenia, które mogę Wam zaprezentować dzięki uprzejmości agencji Red Hot Shotz Sports Photography, która dokumentuje wszystkie imprezy organizowane w ramach cyklu “Troy Bayliss Experience”.

Picture 7 of 15


fot. Red Hot Shotz Sports Photography

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w galerii zdjęć Red Hot Shotz Sports Photography na Facebooku….