Pirelli partnerem f1talks.pl

Wiele osób może być zaskoczonych tytułem wpisu, ale prawda jest taka, że firma Pirelli postanowiła wesprzeć mnie w działaniach. Rozmowy toczyły się już od pewnego czasu, ale ostateczną decyzja zapadła kilka dni temu. Chciałem napisać Wam o tym wcześniej, ale Kimi swoim powrotem przyćmił wszystko, więc wolałem nie ryzykować, że taka wiadomość przejdzie bez echa.

Wstępne ustalenia przewidują szerszą współprace pomiędzy firmą Pirelli, a blogiem dopiero w przyszłym roku, ale na pewno odczujecie ją już w okresie oczekiwana na rozpoczęcie kolejnego sezonu. Na początek będę miał dla Was serię konkursów, które w najbliższym czasie odbędą się na blogu pod patronatem włoskiego producenta opon. Nagrodami w konkursach będą unikalne zestawy upominków przygotowane przez Pirelli specjalnie dla Was.

Nie ukrywam, że wiążę z tą współpracą duże nadzieje, a co ważniejsze osoba reprezentująca firmę Pirelli w negocjacjach wyraziła bardzo podobne stanowisko. Moja praca nad serwisem oraz Wasz wkład w jego funkcjonowanie kolejny raz zostały docenione.