Race of Champions 2011

Tegoroczne Race of Champions odbędzie się najbliższą sobotę i niedzielę w Dusseldorfie. Jest to impreza motoryzacyjna, w której biorą udział najlepsi kierowcy z różnych serii wyścigowych. Cechą charakterystyczną RoC jest fakt, że kierowcy będą mieli do dyspozycji maszyny, w których na co dzień nie mają okazji jeździć. W tym roku, na torze w Dusseldorfie pojawi się bardzo wielu przedstawicieli F1.

W sobotę będziemy mogli emocjonować się czymś w stylu pucharu narodów, gdzie rywalizować będą ze sobą dwuosobowe drużyny reprezentujące barwy swojego kraju. W drugim dniu zmagań kierowcy będą zdani jedynie na siebie. Mimo, że to tylko zabawa, rywalizacja jest niesamowicie zacięta i kierowcy nie odpuszczają ani na moment.

Warto również dodać, że cała impreza odbywa się na stadionie, co daje fanom niesamowita okazję do obserwowania całego toru, który w tym sezonie prezentuje się niezwykle ciekawie.


Zapraszam wszystkich do obejrzenia tego niesamowicie efektownego wydarzenia, tym bardziej, że fani sportów motorowych będą mieli okazje obejrzeć transmisję na żywo w Internecie i w dodatku całkowicie za darmo.

Transmisja RoC Nations Cup…

Również tegoroczne rozdanie nagród miesięcznika AUTOSPORT będzie dostępne w Internecie…