Konkurs Pirelli

Sezon wyścigów Formuły 1 właśnie dobiega końca. Z tej okazji Pirelli przygotowało specjalny konkurs dla fanów, w którym zdobyć można niepowtarzalną pamiątkę z limitowanej serii!

W tym sezonie zadebiutowały ‘kolorowe’ opony Pirelli. Aby umożliwić odróżnianie sześciu rodzajów opon, każdy z nich oznaczony został innymi barwami logotypów Pirelli i Pzero. Barwy umieszczone na ściankach bocznych nie tylko określają wyjątkowe cechy każdej opony, co umożliwia kibicom natychmiastowe rozróżnienie mieszanki podstawowej i opcjonalnej, ale także pozwalają dokładnie określić rodzaj ogumienia.

Seria opon firmy Pirelli

Oto sześć kolorów:

Deszczowe – pomarańczowe
Przejściowe – jasnoniebieskie
Supermiękkie – czerwone
Miękkie – żółte
Pośrednie – białe
Twarde – srebrne

Jeżeli jesteś fanem wyścigów Formuły 1, Pirelli przygotowało nietypowy konkurs właśnie dla Ciebie, w którym możesz poznać jaki kolor odpowiada Twojej osobowości. Jaki nastrój towarzyszy ci w wyścigu jakim jest każdy dzień naszego życia? Czy jesteś zdecydowany, podchodzisz do wszystkiego z pasją a może ostrożnie kalkulujesz? Odpowiedz na pytania zawarte w teście online i podobnie jak kierowca F1 – odkryj, że Pirelli ma zawsze dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Następnie odbierz bransoletkę z limitowanej serii, która będzie odpowiadała typowi Twojego charakteru.

Aplikację można znaleźć na Facebooku na oficjalnej stronie Pirelli. Konkurs rozpoczyna się w piątek 25 listopada i trwa jedynie do poniedziałku, a liczba bransoletek jest ograniczona. Zapraszamy do zabawy!