Kup pan cegłę

Na pewno wielu z Was zauważyło, że wczoraj na blogu pojawiły się reklamy. Niestety po prawie dwóch latach istnienia bloga doszedłem do wniosku, że taka forma pozyskiwania środków jest niezbędna, aby strona mogła się rozwijać. Zanim sięgnąłem po “dobrodziejstwa” Google starałem się pozyskać wsparcie pochodzące z innych źródeł. Jednak po kilku miesiącach bezowocnych działań doszedłem do wniosku, że wolę wykorzystywać swoją energię na pisanie o tym, co bezgranicznie kocham, niż na wysyłanie i odbieranie kolejnych wiadomości.

Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Ze swojej strony pragnę Was zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby wyświetlane reklamy nie utrudniały Wam w jakikolwiek sposób dostępu o publikowanych treści. Jak zwykle jestem otwarty na Wasze sugestie, więc jeśli miejsce umieszczenia reklam lub ich forma w jakikolwiek sposób Wam przeszkadzają to czekam na informacje.

Idealnie byłoby pozostać jak “Barcelona”, ale w dzisiejszych czasach nawet Barcelona musi ponosić koszty utrzymania zaplecza. Jeśli uda się uzbierać, coś więcej niż na rachunki, to na pewno będziecie o tym wiedzieli, bo to coś pozwoli na ufundowanie nagród w konkursach, które mam zamiar dla Was organizować. Decyzja o umieszczeniu reklam nie jest ostateczna i jeśli pojawią się inne możliwości, to na pewno z nich skorzystam, a “złośliwy kod” zostanie usunięty ze strony.