Heikki Kovalainen inwestuje w Polsce

Nie tylko prezentowany przed wczoraj Jenson Button myśli o tym, co będzie robił kiedy zakończy się jego kariera wyścigowa. Również Heikki Kovalainen ma już mocno sprecyzowane plany i co najciekawsze, że są one ściśle związane z Polską. W czasie gdy Button serwował kawę, Heikki pojawił się w Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku, gdzie znajduje się pole golfowe, którego jest udziałowcem.

Heikki nie mógł odmówić sobie zielonego szaleństwa i wziął udział w specjalnie zorganizowanym na jego przyjazd turnieju. Oprócz przyjemności był również czas na obowiązki. Potwierdziły się plotki, że Kovalainen zamierza wybudować rezydencję w Pasłęku, w najbliższym sąsiedztwie pola golfowego. Fin obejrzał przygotowane na zlecenie projekty przygotowane przez architektów z Polski. Wstępnie wyraził zainteresowanie czterema projektami, które mają być nadal rozwijane. Jest duża szansa, że jeden z nich doczeka się realizacji.

Szkoda, że ani klub golfowy ani sam kierowca nie pokusili się o lepszą reklamę całego wydarzenia, bo wtedy wielu fanów miałoby szansę spotkać się z Heikkim twarzą w twarz. Choć może z drugiej strony Heikki chciał po prostu zagrać w golfa i zrelaksować się przez kolejnym wyścigiem na Monzy.

Zobacz krótki film ze spotkania w klubie golfowym…

Poniżej znajdziecie zdjęcia z wydarzenia udostępnione przez Sand Valley Golf & Country Club na Facebooku.


fot. Sand Valley Golf & Country Club