Malowanie dla Petrova

Mimo, że dość mocno śledzę tematykę F1, dopiero dziś trafiłem na informację o konkursie na projekt malowania kasku dla Vitaly Petrova. Z tego co można przeczytać na stronie kierowcy konkurs powinien się już zakończyć, jednak ze względu na duże zainteresowanie wśród kibiców ostateczny termin nadsyłania prac mija 1 czerwca.

Zadanie jest proste. Należy pobrać plik JPG lub PDF zawierający wzór kasku, a następnie przy użyciu dowolnych narzędzi wykonać swój projekt i wysłać na adres competition@vitalypetrov.ru. Plik wynikowy nie może ważyć więcej niż trzy mega, a każda praca musi zostać opisana zgodnie ze wzorem.

Bardzo podobny konkurs zorganizowała również ekipa McLarena we współpracy z firmą HUGO BOSS. W tym przypadku pole do popisu jest nieco większe bo do “pokolorowania” jest cały kostium. szczegóły znajdziecie na stronie hugoboss.com. W tym przypadku, mamy do dyspozycji kompletne narzędzie, więc oprócz kreatywności nie potrzeba nic więcej.

Mimo, że sam raczej nie będę się angażował w powyższe konkursy to Was gorąco do tego zachęcam. Jeśli ktoś będzie miał ochotę pochwalić się swoją twórczością to piszcie.