Pierwsze urodziny

Trochę mi przykro bo 25 lutego f1talks.pl stuknął rok życia w sieci a życzeń jak nie było tak nie ma. Pamiętam, że ruszały wtedy przedsezonowe testy pod Barceloną. Dużo się przez ten czas wydarzyło zarówno w życiu bloga jak również moim prywatnym. Ukazało się tu prawie 500 wpisów oraz zostawiliście ponad 3300 komentarzy. Był jeden moment, w którym miałem ochotę to rzucić w cholerę ale całe szczęście rozsądek wziął górę nad emocjami.

Statystyki oglądalności z pięciu kwartałów

Powyższe statystyki pokazują, że z miesiąca na miesiąc zagląda tu coraz więcej osób co mnie niezmiernie cieszy oraz motywuje do dalszego pisania. W pierwszym opublikowanym na blogu poście nawiązującym do testów na Circuit de Catalunya napisałem:

Jak na pewno wielu zauważyło dziś rusza również moja strona f1talks.pl dlatego Wam i sobie życzę wielu ciekawych wpisów.

Rok przeleciał a powyższe zdanie jest nadal aktualne. Dziś mogę jeszcze dodać, że życzyłbym sobie więcej gorących dyskusji pod wpisami. Nazwa bloga nie jest przypadkowa. Siłą f1talks.pl jesteście i macie być Wy oraz Wasze przemyślenia. Komentujcie, krytykujcie, prowokujcie do rozmowy na nowe, nieporuszane wcześniej tematy.

Na koniec mała prośba niech każdy z Was zostawi choćby krótki komentarz pod tym wpisem. Chcę się przekonać, że statystyka nie kłamie. To także dobry moment aby wyrazić swoje zdanie na temat tego co tutaj uprawiam. Dodam tylko, że urodziny to nienajlepsza pora na krytykę…