McLaren spełni marzenie chorego chłopca

Zak Brown zaledwie pojawił się w drzwiach fabryki w Woking, a już widać ogromne zmiany, nie tylko personalne, ale również w sferze marketingowej. Zespół świetnie buduje napięcie przed prezentacją bolidu, serwując swoim fanom kolejne szczątki informacji dotyczące kolorystyki MCL32.

Jednocześnie cały czas organizowane są różne konkursy, w którym można wygrać złoty bilet, pozwalający na udział w prezentacji nowego bolidu na żywo. Jeden z takich biletów trafił dziś w ręce młodego fana zespołu, który otrzymał go z rąk samego Erica Boulliera.


Cała akcja została zorganizowana we współpracy ze Starlight Wish, organizacją charytatywną pozwalającą spełniać marzenia poważnie chorych dzieci. Pomysł nie jest nowy, ani specjalnie oryginalny, ale pokazuje, że ktoś rozumie potrzebę wyjścia ze szklanej bańki i podzielenia się sportem ze zwykłymi ludźmi, których zwyczajnie nie stać, aby zacumować swój jacht w Monte Carlo. Paradoksalnie to właśnie dzięki tym ludziom sport nadal cieszy się ogromną oglądalnością.