Austin mamy problem, problem z dystrybucją biletów

Do wyścigu o torze COTA pozostał niecały tydzień. Niestety w sieci pojawiają się niepokojące informacje, dotyczące dystrybucji biletów. Wiele osób, które zamówiło wejściówki z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem nadal czeka na ich dostarczenie.

Zniecierpliwieni kibice podnieśli alarm w tej sprawie już kilka tygodni temu, a promotor odpowiadał na nie kolejnymi komunikatami, mówiącymi o opóźnieniu procesu dystrybucji biletów. Cała sytuacja tłumaczona była oczekiwaniem na ostateczne wytyczne, dotyczące szaty graficznej biletów, które miały być przekazane przez FOM.

Dodatkowo zamawiający, którzy już odebrały długo wyczekiwane przesyłki stwierdzili, że w obiegu są dwa rodzaje wejściówek. Osoby, które zamówiły bilety na cały weekend wyścigowy w jednym z serwisów pośredniczących w sprzedaży otrzymały bardzo ekskluzywne bilety, które oprócz wstępu na wyścig będą prawdziwą pamiątką na długie lata. Pozostali z dużym niesmakiem zauważyli, że w odebranych kopertach znajdowało się coś przypominającego bilety komunikacji miejskiej.

Porównanie dwóch rodzai biletów, z lewej wersja ekskluzywna (fot. jalopnik.com)

Warto dodać, że problem dotyczy również biletów parkingowych. Dla osób, które mieszkają w okolicy odbiór biletów nawet w dniu wyścigu nie stanowi większego problemu, ale dla tysięcy sympatyków, którzy potrzebują kilku dnia, aby dotrzeć na COTA całe zamieszanie może zamienić wymarzony wyjazd w prawdziwy koszmar. Pozostaje mieć nadzieję, że organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby wszyscy, którzy zakupili bilety, mogli wejść na obiekt.

Na koniec dzisiejszy wpis znaleziony na Twitterze, będący potwierdzeniem, że bilety dopiero docierają do swoich właścicieli.