To już 2 lata

Statuetka Silverstone Media Awards 2011

Dokładnie dwa lata temu, na blogu został opublikowany pierwszy wpis. Kiedy to robiłem nawet nie przypuszczałem, że strona znajdzie tak wielu odbiorców i będzie miejscem tak wielu ciekawych dyskusji poświęconych królowej sportów motorowych. Ostatnie dwa lata były dla mnie niesamowitą podróżą wgłąb wyścigowego świata. Podobnie jak w życiu były wzloty i upadki, ale o tych drugich staram się nie myśleć i nadal podążać za pasją, która pochłonęła mnie bez reszty.

Od momentu kiedy blog zaistniał w sieci mieliście okazję przeczytać grubo ponad tysiąc wpisów i prawie dziewięć tysięcy razy dawaliście wyraz swojego zainteresowania poruszanymi tematami zostawiając komentarz. Ponad półtora miliona wyświetleń w zeszłym roku oraz prawie pół w obecnym, to najlepszy dowód na to, że najlepsze jeszcze przed nami. Mały blog stał się rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Jednak nie tylko statystyki są dowodem na to, że strona znalazła swoich odbiorców i jest źródłem wartościowych informacji. Nagroda Silverstone Media Awards 2011 jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, a moment, w którym odebrałem symboliczną statuetkę dostarczył mi wielu niezapomnianych emocji.

Taka okazja to również dobry moment, aby przywołać kilka ciekawych wpisów, które mogliście w tym czasie przeczytać. Szczególnie starszych czytelników proszę o przypomnienie w komentarzach materiałów, które szczególnie przypadły Wam do gustu.