Wiemy coraz więcej

Wczorajszy dzień był jednym, wielkim wyczekiwaniem na decyzję zespołu Force India w sprawie przyszłorocznego składu kierowców. Sytuacja jest dość komiczna, bo mimo braku oficjalnego potwierdzenie otwarcie mówi się, że podstawowymi kierowcami będą Hulkenberg oraz di Resta. Adrian Sutil, na chwilę obecną jest poza zespołem i jest jednym z bardzo licznego grona kierowców bez kontraktu.

Skoro wczorajsza impreza świąteczna zespołu nie przyniosła nam oficjalnego rozwiązania to oznacza, że decyzję powinniśmy poznać dzisiaj w ciągu kilku najbliższych godzin.

Dziś powinniśmy również otrzymać oświadczenie zespołu Marussia. Czego możemy się po nim spodziewać? Z moich ustaleń wynika, że może się tam pojawić nazwisko Witalija Pietrowa. Zagadką pozostaje dla mnie jednak forma współpracy, bo zespół ma już dwóch zakontraktowanych kierowców. Rzadko próbuję czytać przyszłość, mając do dyspozycji tak małą ilość informacji, ale tym razem zaryzykuję i powiem, że Witalij obejmie posadę trzeciego kierowcy z gwarancją podstawowego fotela w kolejnym sezonie.