The Magic World Of Formula 1

Nasz przyjaciel Daniel Kalisz, pracujący dla Sutton Motorsport Images, został wyróżniony w corocznym konkursie “The Magic World Of Formula 1” organizowanym przez włoską organizację Pepi Cereda. Najlepsze, prace zgłoszone na konkurs zostaną zgodnie z tradycją wystawiane w zabytkowym budynku Arengario Monza we włoskim miasteczku Monza. Tegoroczna wystawa rozpocznie się 3 września, dokładnie tydzień przed GP Włoch. Punktem kulminacyjnym wystawy będzie aukcja, na której zlicytowane zostaną wszystkie wyróżnione prace, a cały dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Aukcja jest również doskonałą okazją do spotkania ze wszystkim najważniejszymi osobami wyścigowego świata.

Wyróżniona praca

Zdjęcie zostało zrobione podczas przedsezonowych testów w Barcelonie. Na zdjęciu kierowca zespołu Toro Rosso Jaime Alguersuari w bolidzie STR6. 18 lutego 2011.

Z ponad stu nadesłanych prac 20 zostało wyróżnionych i pojawi się na wystawie. Ponieważ jest to 10, jubileuszowa edycja konkursu, jury zdecydowało się nie przyznawać pierwszej nagrody. Wszyscy finaliści są zwycięzcami. Gratulujemy znalezienia się w tak zaszczytnym gronie i życzymy dalszych sukcesów!