Ja pytam, Pirelli odpowiada

31 maja firma Pirelli za pośrednictwem swojej strony internetowej zorganizowała chat z kibicami, w trakcie którego każdy mógł zadać pytanie. Skorzystałem z okazji i wrzuciłem przysłowiowe pięć groszy. Odpowiedź już Wam publikowałem, ale dopiero dziś Pirelli udostępniło obiecany materiał wideo. Ciągle mam nadzieję, że otrzymam odpowiedź na kolejne pytanie, które nie padło w czasie transmisji, ale zgodnie z obietnicą miało zostać przedyskutowane tuż po, a odpowiedź przesłana na skrzynkę.Dla tych, którzy nie czytali wpisu z tłumaczeniem odpowiedzi, całość publikuję poniżej.

Z odpowiedzi na zadane przez mnie pytanie wynika, że już po wyścigu w Kanadzie możemy mieć możliwość śledzenia informacji o stopniu zużycia opon. Wdrożenie całego systemy nie będzie wiązało się z żadnymi dodatkowymi zabiegami, bo potrzebne do tego celu informacje są już wyprowadzone na specjalne urządzenia, którymi dysponują inżynierowie w zespołach. Już wkrótce strategie zespołów będą dla nas jeszcze bardziej czytelne.

Na kanale youtube firmy sukcesywnie pojawiają się odpowiedzi na inne pytania zadawane przez fanów więc zachęcam do ich obejrzenia.