Nie pytaj…

Nie pytaj, co twój ulubiony zespół (kierowca) może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla swego zespołu. Takimi słowami na pewno kierowała się jedna z fanek zespołu Team Lotus, która własnoręcznie wykonała figurki kierowców.

Kovalainen i Trulli jak zywi (źródło: @MyTeamLotus)

Zacząłem bardzo lekko ale chciałem poruszyć poważniejszą kwestię. Wielu z Was po wypadku Roberta pytało mnie co można zrobić aby wesprzeć naszego kierowcę. Co sądzę o mozaikach i innych tego typu akcjach? Szczerze to mam wiele wątpliwości czy inicjatorzy nie chcą przy okazji ugrać czegoś dla siebie. Wcale się nie zdziwię jeśli obok zdjęć “bezimiennych” pojawi się wielkie logo serwisu, który akcję zorganizował. Nie są to tylko moje przemyślenia ale również jednego z przyjaciół Roberta, z którym udało mi się skontaktować.

Moim zdaniem każdy powinien dać Robertowi coś od siebie – patrz zdjęcie powyżej. Nie mam dla Was konkretnych wskazówek ale kreatywność będzie najlepszym przewodnikiem. Własnoręcznie zrobiona kartka ze szczerymi życzeniami, modlitwa a może jeszcze coś innego. Znacie siebie, swoje możliwości, talenty…

Poniżej adres siedziby zespołu:

Lotus Renault GP

Whiteways Technical Centre

Enstone

Oxfordshire OX7 4EE UK