Trochę prywaty

Pozwolę sobie rozpocząć dzień od kilku słów odnoszących się do zmian jakie zaszły na stronie. Przerwa w F1 dała mi trochę czasu aby skupić się na wyglądzie strony. Do tej pory najważniejsza dla mnie była jedynie zawartość bloga i nic w tym aspekcie się nie zmieniało. Wygląd był sprawą drugorzędną a prostota była jedynym wyznacznikiem.

Łezka się w oku kręci ale trzeba iść do przodu

Mimo wszystko postanowiłem trochę podnieść standard graficzny strony jednocześnie zachowując prostą i lekką formę. Wyszedłem z założenie, że smaczny posiłek podany w atrakcyjnej formie smakuje jeszcze lepiej. Większość z Was pozytywnie ocenia zmiany co mnie niezmiernie cieszy. Bardzo Wam dziękuję za konstruktywną krytykę i w zamian postanowiłem przyjąć oraz wprowadzić w życie większość waszych uwag. I tak pojawiła się wersja mobilna, jest pełny opis komentarzy, zniknęła wolna przestrzeń na górze strony… Zastanawiam się jeszcze nad wyłączeniem skryptu odpowiadającego za animację na stronie głównej ale o tym Wy zdecydujecie.

Czy podoba Ci się nowa wersja strony?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sprawa ilości pracy jaką w to włożyłem jest drugorzędna ale byłoby mi miło gdybyście wyrazili wdzięczność i oddali głos w konkursie Blog Roku 2010. Więc jeśli chcecie oddać na niego głos, wyślijcie SMS o treści H00293 na numer 7122. Koszt SMS, to 1,23 zł brutto. Głosowanie trwa do 20 stycznia. Głosować można tylko raz więc nie proszę o wiele. Patrząc na statystyki jest Nas na prawdę dużo więc gdyby tak każdy tfu połowa… to byłoby coś. Póki co nie jest dobrze (według oznaczeń na stronie konkursu od 1 do 5 głosów) i zajmujemy odległe miejsce a wyprzedzają Nas między innymi blogi o kotach, psich zaprzęgach… Dobra pozycja na finiszu to szansa na dalszą promocję i rozwój.

Cały czas czekam na Wasze uwagi dotyczące strony. Obiecuję, że każdą z nich wezmę pod uwagę.