Big deal, real deal

Jedna z najdłuższych i najbardziej emocjonujących historii transferowych zdaje się dobiegać końca. Prawdopodobnie jeszcze dziś Mercedes odkryje karty i dowiemy się jak będzie wyglądała najbliższa i nieco dalsza przyszłość zespołu. Informacje o pozostaniu w F1 i podpisaniu Concorde Agreement miały być przekazane w zeszły piątek, kiedy to zapadły wszystkie decyzje.

Powodem opóźnienia były toczące się rozmowy zarówno z Lewisem Hamiltonem jak i Michaelem Schumacherem. Dziś powinniśmy otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania. Angielska prasa jeszcze wczorajszego wieczora poinformowała, że Lewis Hamilton zastąpi siedmiokrotnego mistrza świata, który ponownie zakończy karierę. Oficjalne informacje powinny dotrzeć do nas wkrótce ze Stuttgartu.

Podczas konferencji prasowej możemy usłyszeć również nieco na temat restrukturyzacji zespołu Mercedesa. Mogą pojawić się nowe nazwiska oraz nowi sponsorzy. Dzisiejszy dzień zapowiada się niezwykle emocjonująco, szczególnie, że również FIA powinna dać nam ostateczny kalendarz na przyszły sezon i może coś jeszcze.

Wkrótce powinniśmy się również dowiedzieć, kto zapełni pusty fotel w McLarenie i dlaczego Perez…